Mercedes-Benz

Finansal Kiralama
Yükte ağır pahada hafif

Standart Ödeme Planı
Geliriniz sabit ve düzenli ise, Standart Ödeme Planı tam size göre olabilir. Seçtiğiniz vade boyunca, aylık tutarı sabit geri ödemelerle dilediğiniz kamyona sahip olabilirsiniz. Standart Ödeme Planı ile “Standart Dışı” bir yaşamı planlayabilirsiniz.

+3 Finansman
+3 Finansman Ödeme Planı ile ödemelerinizin tutarını ve vadesini gelirinize uygun olarak belirleyebilirsiniz. Düşük tutarlı düzenli ödemelerinizin ardından vade sonunda toplu bir ödemeyle kamyonunuza rahatlıkla sahip olabilirsiniz veya vade sonunda son ödeme tutarınızı yeniden kredilendirebilirsiniz. Tercihiniz yepyeni bir kamyon eski aracınızı geri verip kalan tutar için düşük ödemeli yeni bir kredi planına sahip olabilirsiniz.

Mevsimsel Ödeme Planı
Ödemeleriniz, gelirinize göre mevsimsel olarak değişebilir. Size ve şirketinize özel ödeme koşulları ile gelirinizin arttığı dönemlerde yüksek tutarlı, gelirinizin nispeten azaldığı dönemlerde küçük tutarlı ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Üst Yapı Modeli
İşinize en uygun ve size en yüksek verimi sağlayacak kamyonunuzu seçerken, üst yapınızı da düşünüyoruz. Kamyonunuz ile birlikte üst yapınız için de ödeme gücünüze özel olarak belirlediğimiz koşullarla finansman desteği sağlıyoruz.

2. El Finansman
2. El Daimler marka bir kamyon almayı düşünüyorsanız, 2. El Finansman sizin için en uygun seçenek. Kamyonunuzu Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in sunduğu avantajlardan yararlanarak sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, bir yetkili bayimize uğrayarak finansal hizmet alternatiflerimizden birini seçmek.